Protomelas taeniolatus "Boadzulu Red". Afrikos ciklidas, kilęs iš Malavio ežero. Jis priskiriamas grupei „Utaka“, t.y., pakankamai ramaus būdo žuvims ir akvariumuose gali sugyventi su dauguma Afrikos ežerų ciklidų kurie turi panašų charakterį ir mitybos specifiką. Patinai akvariume užauga iki 15 cm. dydžio, patelės iki 13 cm.  

Laikant šiuos ciklidus tinkamiausi vandens parametrai: vandens kietumas GH - 15-20; PН - 8-8,5; NH3/NH4 - 0; NO2 - 0; NO3 < 5 mg/l. Privaloma galinga filtracija ir aeracija.

Akvariumo gruntas smėlis, iš akmenų: bazalto, smiltainio pastatomos vertikalios uolos. Akvariumo apšvietimui naudojamos AquaGLO ir PowerGLO lempos.

Maitinimas – standartinis, kaip ir daugumos Afrikos ežerų ciklidų, kuriame didesnę dalį komponentų sudaro augalinės kilmės maistas su balastinėmis medžiagomis.

Neršti pradeda subrendusios 8-9 mėnesių amžiaus, tačiau jaunų žuvų nerštas mažai rezultatyvus, pilnavertis nerštas vyksta šiom žuvim perkopus vienų metų amžių.

Prasidėjus nerštui patinas išsirenka plokščią akmenį, ar išvalo grunto vietą ir pradeda persekioti pateles. Pasirengusi nerštui patelė atseka patiną į neršto vietą ir ten padeda ikrus. Ikrų kiekis siekia 40-50 vnt. Inkubacinis periodas trunka apie 20 dienų. Mailius maitinamas smulkiais vėžiagyviais, augant mailiaus racionas papildomas stambesniu maistu: ciklopais, koretra, paaugintomis artemijomis.